LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tea Trifoni, që bënte seks në lavatriçe, harron si mashtroi të gjithë shqiptarët

16 Janar 2023, 15:36, Lifestyle CNA

Tea Trifoni, që bënte seks në lavatriçe, harron si

Tea Trifoni është një nga banoret e këtij edicioni të dytë të "Big Brother Vip".

Që në ditët e para të këtij reality show, ka pasur shumë debate të ashpra dhe shpeshherë banorët janë kritikuar për gjuhën ofenduese që përdorin brenda shtëpisë apo edhe për bullizmin.

Një nga debatet më të forta, ishte ai i këngëtarit Luiz Ejlli, i cili me një rrëfim bëri lëmsh të gjitha rrjetet sociale po ashtu dhe opinionin publik, ku tregoi se vuante nga një sëmundje e rëndë dhe më pas e hodhi poshtë, duke thënë se nuk është e vërtetë dhe ajo që tha ishte një gomarllëk, për të cilën u kërkoi falje banorëve dhe publikut.

Pavarësisht kësaj, u hodhën aludime të shumta nga ndjekësit në rrjetet sociale duke thënë se ai është vërtetë sëmurë dhe se produksioni po bënte skenare të ulëta me banorin.

Një grup mbështetësish shkuan pranë shtëpisë së "Big Brother" për të treguar mbështetjen e tyre për Luiz Ejllin.

Në fakt kjo deklaratë e këngëtarit ka nxitur përplasje të forta në shtëpinë e "Big Brother Vip", ku shpesh ndaj Luizit thuhen fjalë si manipulues, mashtrues, burracak e shumë të tjera si këto.

Ndërkohë që trajtohet nga të gjithë si gënjeshtar apo mashtrues, një nga ato të cilat e akuzon për gënjeshtar dhe është edhe Tea Trifoni.

Por mesa duket Tea Trifoni, ka harruar se si mashtroi një Shqipëri të tërë ku u shtir sikur doli nga emisioni "Përputhen", çift me Andi Shehin, ndërkohë që ishte në një lidhje dashurie me një tjetër konkurrent të atij edicioni të "Përputhen", Beart Rexhepi.

Tea Trifoni, që bënte seks në lavatriçe, harron si

Pra Tea Trifoni quan gënjeshtar Luizin, e ofendon dhe bullizon, duke harruar se e ka kaluar edhe vetë një gjyq të tillë ku u masakrua nga komentet e shqiptarëve për shumë kohë radhazi.

Mbrëmjen e kaluar u bë pjesë e talljes që iu bë edhe nga banorët e tjerë.

Gjatë sulmit, Tea u shpreh:  “Është si luan, i kopshtit Zoologjik të Fierit. Nuk po e ofendoj po e përshkruaj ashtu siç është”.

Për më tepër, Tea që jep leksione për shoqërinë shqiptare është e njëjta Tea që gjatë një deklarate të saj në emisionin "Goca dhe Gra" është shprehur se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është në lavatriçe madje duke theksuar se lavatriçja ishte në procesin e centrifugës.

Lajmet e fundit nga