LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandaloze në "BBV"/ Amos Zaharia, për Luiz Ejllin: Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq dhe do ta xhiroja

16 Janar 2023, 12:01, Lifestyle CNA
Skandaloze në "BBV"/ Amos Zaharia, për Luiz Ejllin: Do ta
Luiz Ejlli dhe Amos Zaharia

Deklaratat dhe bullizmi në "Big Brother Vip", në edicionin e dytë nuk ka të ndalur. Gjatë një bisede gjatë mbrëmjes së kaluar të gjithë banorët e "BBV" janë vërsulur këngëtarit Luiz Ejlli, duke e tallur dhe qeshur me të.

Tea, një nga banoret, e ka përshkruar këngëtarin si luani në kopshitn zoologjik, duke thënë se nuk është ofendim, por siç është në të vërtetë këngëtari.

Gjendja ka vijuar edhe nga banorët e tjerë, Ronaldo Sharka, Efi Dhedhes, Olta Gixhari, Dea Mishel të cilët nuk ndalonin së talluri këngëtarin, i cili ka mbajtur qëndrim duke mos iu përgjigjur asnjërit prej tyre.

Por deklarata më skandaloze ka qenë ajo e aktorit Amos Zaharia.

Ai u ka treguar banorëve të tjerë se si do të ndëshkonte Luizin Ejllin, duke lënë pa fjalë ndjekësit në rrjetet sociale.

"Jo, nuk do ta vrisja. E di unë se çfarë do t’i bëja, atë që meriton. Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq, do ta xhiroja, do t’i thoja kërko falje. Pastaj shikoje ti, i jep më gojës”, është shprehur ndër të tjera Amos Zaharia./ CNA.alLajmet e fundit nga