LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me flokët e kuqe dhe gjoksin bombastik/ Enca Haxhia shfaqet provokuese në fotot e fundit

17 Janar 2023, 18:22, Lifestyle CNA
Me flokët e kuqe dhe gjoksin bombastik/ Enca Haxhia shfaqet provokuese
Këngëtarja Enca Haxhia

Temperaturat e ulëta nuk e pengojnë aspak këngëtaren Enca Haxhia të shfaqet seksi. Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto në rrjetet ku shfaqet tejet provokuese.

Këngëtarja ka ekspozuar gjoksin bombastik, ndërsa krahas pyet ndjekësit e saj nëse iu mungon Enca.

Kujtojmë se prej kohësh, Enca po qëndron në pauzë sa i përket muzikës.Ndoshta Enca po përgatit fansat e saj për një surprizë, përmes postimit të saj të fundit./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Lajmet e fundit nga