LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pati probleme shëndetësore brenda shtëpisë së "BBV Kosova"/ Zbulohet gjendja e “Lugatit”

18 Janar 2023, 13:41, Lifestyle CNA

Pati probleme shëndetësore brenda shtëpisë së "BBV

Banori i "Big Brother VIP Kosova", Gjon Karrica, ka përfunduar në spital, pasi mëngjesin e sotëm ka pasur shqetësime shëndetësore.

Sipas faqes zyrtare të "BBVK", Karrica ka marrë menjëherë ndihmë mjekësore. Bëhet me dije se gjendja e tij shëndetësore tashmë është e qëndrueshme.

Karrica vazhdon të jetë nën mbikëqyrje të mjekëve dhe momentalisht nuk ka shqetësime./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Lajmet e fundit nga