LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festë, largime dhe hyrje të reja/ Çfarë pritet të ndodhë sot në “Big Brother Vip Albania”

21 Janar 2023, 11:48, Lifestyle CNA

Festë, largime dhe hyrje të reja/ Çfarë pritet të

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ditën e sotme pritet një suprizë e madhe për banorët.

Spektaklit do t’i bashkohet me performancën e saj, Valbona Mema, këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Ndër të tjera,  një tjetër personazh i ri pritet t’i bashkohet shtëpisë së “Big Brother Vip”. Ai është Xhonatan Islami, djali i parashutistit Alket Islami.

Ajo çfarë na bën të gjithë kureshtar dhe të gjithë duam të dimë është se kush do të largohet mbrëmjen e sotme nga gara.

Një na emrat e përfolur për t’u larguar është konkurrenti Ronaldo Sharka.

Ndërkohë Kejvina Kthella e cila u përjashtua  javën e kaluar do t’i bashkohet studios për herë të parë pas largimit.

Mbrëmjen e sotme do të diskutohet gjithashtu mbi banorët që janë ankuar këto ditë për produksionin./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga