LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokon konkurentja e “Përputhen”/ Kush më paragjykon se jam nënë beqare ka inteligjencë të vogël

20 Janar 2023, 22:30, Lifestyle CNA

Provokon konkurentja e “Përputhen”/ Kush më paragjykon se

Konkurentja më e re e “Përputhen”, Jozefina është nënë beqare e një vajze 4 vjeçe e gjysmë.

Por ajo ka provokuar me një deklaratë për personat që paragjykojnë pjesëmarrjen në një emision dashurie të një nëne beqare.

Ajo tha se kushdo që e paragjykon, ka një inteligjencë të vogël.

“Kush paragjykon ka një inteligjencë të vogël, siç e thashë te prezantimi nuk do doja t’i tregoija të gjitha në fillim, pak mister nuk është keq. Gjithmonë kam pasur qejf të kem lidhje me meshkuj shqiptarë, mu dha mundësia dhe e mora këtë iniciativë. Ish-bashkëshorti im ka qenë shqiptar, kam një vajzë 4 vjeçe e gjysmë, me babanë e vajzës jemi njohur të ri, vendosëm të martoheshim, erdhi në jetë vajza dhe më pas nisën probleme të tjera e ne u divorcuam. Ka qenë e vështirë për mua por shyqyr kam prindërit që më ndihmojnë dhe nuk e kam ndjerë shumë vështirësinë, por mund të them se ne femrat jemi gjëja më e fortë që ka krijuar zoti dhe jeta vazhdon do ja dalim”, u shpreh konkurentja e “Përputhen”.

Këtë deklaratë Jozefina e bëri për shkak të skepticizmit që pa te Remili kur mësoi se ka një vajzë, pasi zhvilluan një takim së bashku./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga