LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Gixhari tregon “standardet” e larta/ “100 mijë euro për mua nuk janë asgjë”

21 Janar 2023, 15:16, Lifestyle CNA

Olta Gixhari tregon “standardet” e larta/ “100 mijë

Një nga konkurrentet e “Big Brother Vip Albania 2”, aktorja Olta Gixhari ka deklaruar se 100 mijë euro nuk janë asgjë për atë.

Në një bashkëbisedim me Ronaldo Sharkën, Gixhari tha se për jetesën që ajo bën dhe standardet që ka 100 mijë euro nuk i uket ndonjë shifër marramëndëse.

Më tej ajo vijoi bisedën dhe përmëndi se 100 mijë euro nuk i merr dot asnjëri sepse është shifër goxha e lartë.

 “100 mijë euro nuk më duket ndonjë shifër për t’u çmendur, ti nuk merr kurrë 100 mijë euro, ka taksa. Edhe 85 mijë euro nuk më duken shumë, aq një makinë mund të blesh. Kjo nuk ka lidhje me fitoren, se unë mund t’i marr lekët dhe t’i çoj për bamirësi. 80 mijë euro nuk është një shifër që të ndryshon jetën. Le të themi që ne të dy nuk kemi të njëjtin standard jetese. Me standardin e jetesës që kam unë, 80 mijë euro janë shumë pak. Nëse e merr si tangërllik, merre”– tha Olta./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga