LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish banorët injorojnë “Big Brother Vip”/ "Braktisin" spektaklin live në Top Channel

21 Janar 2023, 22:08, Lifestyle CNA
Ish banorët injorojnë “Big Brother Vip”/
Foto ilustruese

Ish banorët , të cilët janë eleminuar deri më tani, kanë braktisur sonte spektaklin live të “Big Brother Vip” në Top Channel.

Ndryshe nga javet e kaluara, këtë të shtunë asnjë nga ish-banorët nuk ka shkuar në studio, duke braktisur kështu formatin në të cilin morën pjesë.

Mikela Pupa, Herion Mustafarai, Gent Hazizi, Zhaklina Gjolla dhe Kejvina Kthella, nuk janë bërë pjesë e spektaklit të mbrëmjes së sotme.

Në sallë, është shfaqur vetëm, moderatorja Arbana Osmani, dy opinionistët Zhaklin Lekatari dhe Arbër Hajdari dhe publiku.

Kutjojmë se modelja Kejvina Kthella, e cila u përjashtua nga gara të martën e kaluar nuk është paraqitur as mbrëmjen kur u eleminua dhe as në spektalin e sotëm.

Duket se modeles nuk i ka pëlqyer aspak vendimi për përjashtimin për shkak të dhunës së ushtruar brenda realityshowt ndaj Luiz Ejllit.

Modelja gjithashtu është komentuar edhe për gjuhën ofenduese, arrogante që ka përdoru gjatë rrugëtimit të saj në realityshow./ CNA.al

Lajmet e fundit nga