LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Më provokuese se kurrë/ Trejsi Sejdini i “çmend” të gjithë në fotot e fundit

23 Janar 2023, 08:32, Lifestyle CNA
Më provokuese se kurrë/ Trejsi Sejdini i “çmend”
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është një nga modelet më provokuese dhe seksi të showbizz-it shqiptar.

Modelja ka zgjedhur të zhvillojë karrierën e saj larg Shqipërisë, në SHBA.

Bukuroshja nga Elbasani tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot e saj tejet të nxehta dhe linjat perfekte.

Së fundi ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetet sociale, duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Me një kostum banjo transparent dhe pozë të nxehtë Trejsi ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj./ CNA.al

Më provokuese se kurrë/ Trejsi Sejdini i “çmend”

Lajmet e fundit nga