LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ishte Butrint Imeri/ Dy konkurrentët e rinj që u bënë pjesë e shtëpisë së "Big Brother VIP"

22 Janar 2023, 08:55, Lifestyle CNA
Nuk ishte Butrint Imeri/ Dy konkurrentët e rinj që u bënë
Foto ilustruese

Prej një jave, mediat rozë dhe rrjetet sociale kanë vluar nga komentet, pasi qarkulloi lajmi se këngëtari Butrint Imeri do të bëhej pjesë e shtëpisë së famshme të "Big Brother VIP".

Këngëtari në fakt ka ngritur dyshime herë pas here me postimet e tij në rrjet, por në fund surpriza për fansat e tij ishte kënga e re të cilën e publikoi në mesnatë.

Megjithatë, pas eliminimit të gazetarit Ronaldo Sharka, dy konkurrentë të tjerë të njohur janë bërë pjesë e spektaklit.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Valbona Mema, dhe Xhonatan Islami, kampion i Shqipërisë dhe Kosovës në sportin e fluturimeve të lira.

Këta janë dy personazhet që kanë startuar mbrëmjen e kaluar aventurën e tyre në "Big Brother VIP"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga