LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon Kampionati i parë Evropian i Seksit/ Fituese shpallet pornostarja kroate

7 Korrik 2023, 22:01, Lifestyle CNA

Përfundon Kampionati i parë Evropian i Seksit/ Fituese shpallet

Kampionati Evropian i Seksit ka qenë një nga temat më “të nxehta” të ditëve të para të verës në rrjetet sociale, pasi Suedia e shpalli seksin sport.

Pjesë e kampionatit ishin shumë yje të filmave porno, ndërsa tashmë është shpallur një fituese.

Çmimin fitues e mori pornostarja kroate, Marija Zadravec. Në këtë kampionat ajo fitoi shumën e 995 mijë eurosh.

Ndërkohë, pasi korri sukses, Marija Zadravec falenderoi të gjithë ata persona që e mbështetën, duke e votuar.

“Faleminderit edhe një herë për të gjithë njerëzit që më mbështetën dhe dhanë një numër të mjaftueshëm votash për të fituar. Gjithashtu edhe një falënderim të madh për Federatën Suedeze të Seksit”, shkroi ajo në rrjetet sociale.

Ndërkohë, organizatori i kampionatit konfirmoi se kampionati evropian i seksit do të mbahet edhe në vitet në vijim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga