LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos më shtyj”/ Nis “lufta” mes Oltës dhe Efit

31 Janar 2023, 15:05, Lifestyle CNA
“Mos më shtyj”/ Nis “lufta” mes Oltës dhe Efit
Foto ilustruese

Dita e sotme ka nisur me diskutime të forta për disa nga banorët e "Big Brother VIP".

Në debat janë përfshirë, Olta Gixhari, Kiara Tito dhe Efi Dhedhes.

Teksa aktorja ankohej se treshja e lë pa gjumë çdo natë, ka ndodhur një përplasje me Efin.

Olta i është drejtuar duke i thënë që të mos e shtyjë ndërsa nga ana tjetër Efi e ka marrë me sportivitet, duke shmangur konfliktin e mëtejshëm me aktoren.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga