LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi merr në mbrojtje Efin/ “I kam bërë kërkesë Vëllait të Madh, dua të të jap biletën time”

29 Janar 2023, 16:11, Lifestyle CNA
Luizi merr në mbrojtje Efin/ “I kam bërë kërkesë
Foto ilustruese

Këngëtari Luiz Ejlli ka deklaruar, ditën e sotme se i ka parashturar një kërkesë "Vëllait të Madh" në lidhje me Efin.

Duke qenë se kjo e fundit është në nominim dhe nuk ka një biletë kthimi pasi ia dhuroi Mikelës, ka menduar që biletën e tij t’ia japë asaj.

Këtë gjë e ka biseduar edhe më banorët e tjerë duke u shprehur se është i sigurit se bileta e tij është vajtje-ardhje.

Tashmë mbetet për t'u parë nëse produksioni do të pranojë kërkesën e tij për ti dhuruar biletën Efit.

Kjo e fundit e ka deklaruar hapur që brenda shtëpisë së "Big Brother Vip" është pjesë e grupit të Luizit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga