LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flasin për nominimet/ Ndëshkohen Luizi dhe Olta, çfarë vendosi “Big Brother”

28 Janar 2023, 21:22, Lifestyle CNA
Flasin për nominimet/ Ndëshkohen Luizi dhe Olta, çfarë
Foto ilustruese

Spektakli i mbrëmjes së sotme të Big Brother Vip ka nisur me një vendim për dy prej banorëve.

Bëhet fjalë për aktoren Olta Gixhari dhe këngëtarin Luiz Ejlli.

“Vëllai i madh” ka vendosur të heqë buxhetin e javës për Oltën dhe Luizin deri në një njoftim të dytë.

Kështu praktikisht Olta dhe Luizi do të varen nga banorët e tjerë , sa i përket ushqimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga