LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A ke rënë në dashuri me Luizin?”/ Kiara i habit të gjithë me përgjigjen, edhe vetë këngëtarin

30 Janar 2023, 08:53, Lifestyle CNA
“A ke rënë në dashuri me Luizin?”/ Kiara i habit
Foto ilustruese

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë bërë pjesë e një loje, ku duhet t’i drejtoheshin njëri-tjetrit me pyetje, por pa treguar emrin.

Pyetjet më të shumta drejtuar moderatores Kiara Tito kishin lidhje me këngëtarin Luiz Ejlli, duke pasur parasysh raportin mes tyre dhe dashurinë që këngëtari ka treguar për të.

Një nga pyetjet për moderatoren ishte: “A mendon se po bie në dashuri”.

Teksa të gjithë prisnin përgjigjen "lëre të rrjedhë" apo "t'ia lëmë kohës", moderatorja është përgjigjur se “po deri diku”.

Kjo përgjigje në fakt ka habitur edhe vetë këngëtarin, i cili është befasuar nga moderatorja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga