LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Atdheu nuk humb kohë/ Puthje të nxehta me Julin

29 Janar 2023, 17:07, Lifestyle CNA
Atdheu nuk humb kohë/ Puthje të nxehta me Julin
Foto ilustruese

Atdhe Xharavina është një nga banorët e rinj të Big Brother Vip Kosova.

Që në hyrjen e tij, tërhoqi vëmendjen e një prej vazjave të shtëpisë, Juliana Nurës.

Atdheu nuk ka humbur koëh dhe i është afruar Julit, duke e bërë për vete.

Modelja nuk i ka rezistuar Atdheut dhe ka shkëmbyer puthje të nxehta me të.

Kështu mund të themi që pas Gresës me Andin, kemi një tjetër çift në BBVK./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Lajmet e fundit nga