LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa të brendshme

29 Janar 2023, 16:50, Lifestyle CNA
Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa
Demi Rose, supermodele

Ajo është një nga supermodelet më të komentuar dhe seksi në botë. Bëhet fjalë për britaniken, Demi Rose.

Ajo është shumë e njohur për pozat e saj tejet provokuese  që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi i ka lënë të gjithë gojëhapur. Ajo ka pozuar pa të brendshme duke ndezur rrjetin nga komentet./ CNA.al

Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa

Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa

Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa

Demi Rose "tërbon" 19 milionë ndjekësit e saj/ Pozon pa

Lajmet e fundit nga