LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alketa Vejsiu në krah të Luiz Ejllit/ “Është koha e suksesit të tij”

29 Janar 2023, 18:56, Lifestyle CNA
Alketa Vejsiu në krah të Luiz Ejllit/ “Është koha e
Foto ilustruese

Luiz Ejlli, është kthyer në kryefjalën e mediave rozë dhe mediave sociale.

Loja e tij në Big Brother Vip, po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e të gjihtë publikut.

Të shumtë janë ato personazhe të famshme që e përkrahin këngëtarin në rrugëtimin e tij në BBV. Një ndrë to është edhe moderatorja Alketa Vejsiu.

Në një postim në rrjetet sociale, Vejsiu shkruan se ky është momenti i suksesit të Miley Cyrus dhe këngëtarit Luiz Ejlli./ CNA.al

Alketa Vejsiu në krah të Luiz Ejllit/ “Është koha e

Lajmet e fundit nga