LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Gixhari, gati për sherr/ “Mos të më ngacmojë njeri sot, po turfulloj”

30 Janar 2023, 13:44, Lifestyle CNA

Olta Gixhari, gati për sherr/ “Mos të më ngacmojë

Aktorja Olta Gixhari duket se nuk e ka nisur ditën me humor të mirë.

Teksa bisedon me moderatoren Kiara Tito, i tregon se është zgjuar shumë nervoze dhe nëse e ngacmon dikush është gati të shpërthejë sherri.  

“Jam zgjuar shumë nervoze sot, mos të më ngacmojë njeri sot se ka sherr, e di si jam po turfulloj. S’jam mirë fare”, është shprehur aktorja.

Nga ana tjetër Kiara e ka këshilluar që të mundohet të kontrollojë veten duke i kujtuar se nesër do të jetë spektakli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga