LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më seksi se kurrë/ Emily Ratajkovski dhe Tina Kunakei çmendin meshkujt me fotot e fundit

10 Dhjetor 2023, 11:58, Lifestyle CNA
Më seksi se kurrë/ Emily Ratajkovski dhe Tina Kunakei çmendin
Foto ilustruese

Modelja e njohur Emily Ratajkowski me Tina Kunakei kanë marrosur të gjithë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale me fotot e fundit.

Ato shfaqen mëse të lumtura teksa shijojnë detin dhe diellin. Bukuroshet kanë treguar format perfekte me bikini minimaliste.

Kështu, dy yjet e "Instagram"-it kanë marrë më shumë se gjysmë milioni pëlqime dhe mijëra komente në fotot e tyre.

Emily njihet për fotot e saj provokuese ku nuk ngurron që për revista të ndryshme të pozojë dhe nudo.

Ndërsa Tina Kunakei është përfolur shumë në mediat rozë për ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga