LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Revista Time shpall Taylor Swiftin si person të vitit

6 Dhjetor 2023, 16:36, Lifestyle CNA
Revista Time shpall Taylor Swiftin si person të vitit
Taylor Swift

Revista Time e ka shpallur këngëtaren Taylor Swift si personin e vitit.

Ky njoftim u bw një javë pasi platforma Spotify ka njoftuar se muzika e saj është më e dëgjuara në aplikacion.

“Teksa popullariteti i saj është rritur ndër dekada, ky është viti që Swift, 33-vjeçare, ka arritur një shpërthim të llojit bërthamor: përmes artit dhe tregtisë, ka arritur të lëshojë energji me forcë historike”, thuhet në njoftimin e Time./ CNA

Lajmet e fundit nga