LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Adele zbulon arsyen pse nuk do të kthehet në Britaninë e Madhe

8 Dhjetor 2023, 09:02, Lifestyle CNA
Adele zbulon arsyen pse nuk do të kthehet në Britaninë e Madhe
Adele

Këngëtarja me famë botërore, Adele, e ka kaluar dekadën e fundit duke jetuar në Los Angeles ku nuk mungojnë rrezet e diellit. 

Superylli thotë se ajo vuan nga " depresioni sezonal", i njohur si SAD - që do të thotë se moti i ftohtë dhe i errët në shtëpi në Britani gjatë dimrit është absolutisht i ndaluar për të. Për këtë aryse ajo ka vendosur që të jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 

Në një intervistë për revistën “The Hollywood Reporter”, Adele shpjegoi: “Kam një depresion shumë të keq sezonal, kështu që moti i mirë është i nevojshëm për mua"./CNA

Adele zbulon arsyen pse nuk do të kthehet në Britaninë e Madhe
Adele

Lajmet e fundit nga