LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Llakaj, pjesë e "Big Brother"?/ Flet aktori, si e sheh këtë program

7 Dhjetor 2023, 15:59, Lifestyle CNA
Agron Llakaj, pjesë e "Big Brother"?/ Flet aktori, si e sheh
Aktori Agron Llakaj

Aktori Agron Llakaj ka treguar nëse do të ishte i gatshëm të bëhej pjesë e një "realityshow" si "Big Brother VIP".

I ftuar në emisionin “Wake Up”, aktori është shprehur se nuk e sheh si një "realityshow", ku një njeri mund të shpalosë vlerat e tij.

 “Unë nuk kam asgjë me ‘Big Brother’, sepse mbaj mend se ku ka vajtur Donaldi, unë kam përcjellë një mesazh. I kam thënë Donaldit, ‘Unë investova dhe të rrita për luan pylli, jo për luan kafazi’. Është një jetë e mbyllur dhe duke qenë e tillë, është një projekt që njerëzit e mbështesin.

Në momentin që në televizionin që investohet, kur shikon që ajo nuk ecën, natyrisht që nuk riinvestohet. Njerëzit e pëlqejnë, nuk e di…

Nuk mund të them fjalën nuk e pëlqej… Nuk ka asnjë gjë të keqe, por nuk më duket se ai që futet aty tregon vlerat. Do të tregojë veten, më të mirat, le të vijë këtu në radio,” - u shpreh Llakaj./ CNA

Lajmet e fundit nga