LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vitet janë thjesht një numër/ 10 fotot më seksi të Ledina Çelos

6 Dhjetor 2023, 19:31, Lifestyle CNA
Vitet janë thjesht një numër/ 10 fotot më seksi të
Ledina Çelo

Ledina Çelo, këngëtarja shqiptare vërteton që vitet janë thjesht një numër për të.

Nëse do të shohim llogarinë e saj në Instagram dhe fotot që publikon këngëtarja do të kuptoni pse.

Ajo shfaqet mëse në formë dhe më seksi se kurrë më parë .

Duket se koha ka ndalur për këngëtaren Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton larg Shqipërisë, megjithëse vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale me postimet e saj.

Për më tepër shihni galerinë me 10 fotot më seksi të Ledina Çelo./ CNA

Lajmet e fundit nga