LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Amos eleminohet nga “Big Brother VIP”/ Olta qan me ngashërim

7 Shkurt 2023, 23:02, Lifestyle CNA

Amos eleminohet nga “Big Brother VIP”/ Olta qan me ngashërim

Mbrëmjen e sotme është larguar nga shtëpia e “Big Brother VIP” aktori Amos Zaharia.

Në nominimin e kësaj jave, ku ishin të gjithë banorët në televotim, përveç Kristi Dragotit, u eleminua Amosi, si personi më pak i pëlqyer nga publiku.

Eleminimi i aktori nuk u prit mirë nga Olta Gixhari dhe Dea Mishel Hoxha, pasi të dyja shpërthyen në lot.

Olta filloi të qajë me ngashërim, teksa përcolli Amosin te dera. Bileta e këtij të fundit ishte vetëm vajtje./ CNA.al

Amos eleminohet nga “Big Brother VIP”/ Olta qan me ngashërim

Amos eleminohet nga “Big Brother VIP”/ Olta qan me ngashërim

Lajmet e fundit nga