LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mesazhi i papritur për Luizin/ Ilir Shaqiri habit banorët dhe futet në shtëpinë e “Big Brother VIP”

6 Shkurt 2023, 18:51, Lifestyle CNA
Mesazhi i papritur për Luizin/ Ilir Shaqiri habit banorët dhe futet
Ilir Shaqiri dhe Luiz Ejlli

Një surprizë e papritur ka ndodhur sot në Big Brother Vip 2, teksa në shtëpi është futur fituesi i edicionit të kaluar, Ilir Shaqiri.

Banorët janë gjendur “të papërgatitur”, e kjo si pasojë e provës së mosreagimit, teksa e kanë humbur provën.

Ilir Shaqiri doli në oborrin e shtëpisë, e ndërsa banorët duke harruar lojën komplet e kanë përqafuar dhe takuar balerinin, duke e humbur kështu provën e tyre.

Menjëherë pas takimit të tyre, nuk ka munguar as kurioziteti i banorëve për të marrë ndonjë informacion nga jashtë shtëpisë, sesi shihen në sytë e publikut.

Teksa kanë pirë një cigare bashke, Iliri ka zhvilluar edhe një në bisedë të shkurtër me Luizin.

“Kush ka hyrë i parë do dal i fundit. Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund”, tha Iliri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga