LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhonatan Islami përfundon garën/ I eleminuari i radhës nga BBV

4 Shkurt 2023, 22:04, Lifestyle CNA
Xhonatan Islami përfundon garën/ I eleminuari i radhës nga BBV
Xhonatan Islami

Xhonatan Islami është banori i radhës që është eleminuar nga shtëpia e Big Brother Vip.

Në përballje në nomimin me Luiz Ejllin dhe Efi Dhedhes, Xhonatin është votuar për të përfunduar garën e tij.  

Kujtojmë se, Xhonatan vetëm tre ditë pas hyrjes në BBV u ndëshkua nga "Vëllai i Madh", duke dalë në nominim,  pasi i dha informacione nga jashtë aktores Olta Gixhari. 

Gjatë spektaklit të kaluar, Xhonatan pati mundësinë të kthehej në shtëpi falë biletës së kthimit, por sërish nuk arriti të luante lojën ashtu siç planifikoi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga