LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jetë të lumtur çiftit”/ Dasma e Kiarës dhe Luizit merr edhe vëmendjen e Berishës

3 Shkurt 2023, 11:03, Lifestyle CNA

“Jetë të lumtur çiftit”/ Dasma e Kiarës dhe

Edhe politika është “infektuar” nga çifti i momentit Kiara-Luiz, ku duket se “dasma” e tyre ka tërhequr edhe vëmendjen e ish-kryeministrit Berisha.

Berisha teksa ishte i ftuar në studion e “Opinion”, u gjend përballë paraleles së hequr nga analisti Vangjeli, i cili u shpreh se më lehtë u puth Luizi me Kiarën, sesa të takohet ish-kryeministri me Alibeajn.

Berisha menjëherë nisi urimet për “martesën” e çiftit, duke e anashkaluar pyetjen e analistit.

“T'u themi të trashëgoheni dhe jetë të lumtur çiftit”, u shpreh Berisha.

Ndërsa i pyetur nëse i ka shkruar me të vërtetë letër Luizit, Berisha u shpreh se secili ka diellin e vet dhe nuk ndërhyn në “show”.

Deklaratat

Lorenc Vangjeli: Më kollaj u puth Luizi me Kiarën se të takohesh me Alibeajn, qoftë edhe për një përqafim që të bëheni bashkë.

Sali Berisha: T'u themi të trashëgoheni dhe jetë të lumtur çiftit.

Vangjeli: I ke shkruajtur një letër Luizit?

Berisha: Secili ka diellin e vet, unë nuk ndërhyj në atë "show", por urimi për martesë është gjëja më normale. 

Lajmet e fundit nga