LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Altin Shira dhe Luiz Ejlli i këndojnë nuses/ Përlotet Kiara

1 Shkurt 2023, 22:57, Lifestyle CNA
Altin Shira dhe Luiz Ejlli i këndojnë nuses/ Përlotet Kiara
Kiara Tito, moderatore

Altin Shira dhe Luiz Ejlli, kanë kënduar në Big Brother Vip, një nga këngët më të njohura “Fjala e fundit është lamtumira”.

Ky moment ka qenë tejet emocionues për nusen, moderatoren Kiara Tito, e cila ka shpërthyer në lot.

Teksa Luizi dhe Altin Shira këndonin, moderatorja u përlot nga emocionet. Në fakt nata e sotme ka qenë plot surpriza. Dyshja kanë lënë pa fjalë të gjithë banorët, teksa kanë shkëmbyer puthjen e shumëpritur, në rolin e nuses dhe dhëndrit.

Ky moment është bërë menjëherë viral , ku ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të ndryshme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga