LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luizi kupton lojën e Dea Mishel/ I kthehet Oltës: I ke dhënë urdhër ti

4 Shkurt 2023, 22:56, Lifestyle CNA
Luizi kupton lojën e Dea Mishel/ I kthehet Oltës: I ke dhënë
Foto ilustruese

Dea Mishel ndryshoi totalisht lojën mbrëmjen e sotme.

Pasi u shpall fituese në lojën e inteligjencës, "Vëllai i Madh" i dha mundësinë që të dërgonte tre banorë në nomimim, ku ka zgjedhur Kiarën, Luizin dhe Efin.

Ky ishte një sulm ndaj grupt të këngëtarit i cili duket se ka nuhatur se do të jenë të tre në nomimim.

Teksa moderatorja pyet banorët se cilët mendojnë se janë në nominim, Olta Gixhari ka përmendur veten, Efi dhe Luizin.

Këtu ka ndërhyrë Luizi duke i thënë se problemi i saj është se mendon se i hanë të gjithë lojërat dhe skenaret  ndërsa u shpreh se për nominimet Dea Mishel e ka marrë "urdhërin" nga Olta Gixhari.

“Kështu i ke dhënë urdhër ti. Problemi yt është se mendon se ne i hamë këto që thua”, ka thënë ndër të tjera këngëtari.

Kujtojmë se televotimi për tre të nominuarit është hapur dhe mbetet për tu parë se cili prej tre banorëve do të lërë shtëpinë e BBV2./ CNA.al

Lajmet e fundit nga