LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Efi eliminohet nga "BBV"/ Çfarë i premtoi Luizi para se të largohej

5 Shkurt 2023, 08:46, Lifestyle CNA
Efi eliminohet nga "BBV"/ Çfarë i premtoi Luizi para se
Foto ilustruese

Spektakli i mbrëmjes së kaluar të "BBV" ka qenë plot surpriza.

Që në hyrje të emisionit, moderatorja Arbana Osmani bëri me dije se do të kishte dy të eliminuar.

Xhonatan Islami ishte i pari që la garën pas një përballjeje me Luizin dhe Efin.

Më pas ishte Dea Mishel që ndryshoi rrjedhën e lojës duke përfituar nga mundësia që i dha "Vëllai i Madh" për të nxjerrë tre banorë në nominim.

Zgjedhja e saj ishte e kalkuluar mirë. Ajo nxori në nominim grupin e Luizit, duke përfshirë këngëtarin, Efin dhe Kiarën.

Mes këtyre tre banorëve, Efi ishte ajo që u eliminua nga gara.

Teksa përshëndetej me banorët, Efi u shpreh se për  të fituesi i këtij "Big Brother"-i është Luizi, ndërsa ky i fundit, i premtoi që do t’ia merrte hakun, në kuadër të lojës, pasi sipas këngëtarit ishte një lojë e pistë dhe jo e ndershme.

Efi nga ana tjetër e ka këshilluar që të mos përfshihet emocionalisht në lojë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga