LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Largimi i Efit prek Luizin/ Kiara e këshillon: Përqendrohu në lojë, mos u jep rëndësi

5 Shkurt 2023, 10:04, Lifestyle CNA
Largimi i Efit prek Luizin/ Kiara e këshillon: Përqendrohu në
Luizi dhe Kiara

Loja e Dea Mishel bëri që Efi të eliminohej nga gara për çmimin e madh në një përballje në nominim me Kiarën dhe Luizin.

Nominimi i treshes, krijoi shumë tensione dhe debate brenda shtëpisë, ku këngëtari iu drejtua Dea Mishelit me një gjuhë shumë të ashpër pas lojës së padrejtë që kjo e fundit vendosi të bëjë.

Këngëtari premtoi se do t’ia bënte shumë të vështirë rrugëtimin Dea Mishelit brenda shtëpisë.
Pas përfundimit të spektaklit, Luizi dhe Kiara kanë analizuar gjithçka çfarë ndodhi.

Moderatorja e këshilloi Luizin që të mos u japë më shumë rëndësi Deas dhe grupit të Oltës pasi herët apo vonë sipas saj do të dalin fytyrat e tyre.

“Mblidhe veten, mos u jep rëndësi këtyre”, është shprehur Kiara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga