LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kush del sonte nga shtëpia e Big Brodher Vip/ Emrat e konkurentëve në nominim

7 Shkurt 2023, 14:47, Lifestyle CNA

Kush del sonte nga shtëpia e Big Brodher Vip/ Emrat e konkurentëve

10 banorë të Big Brodher Vip janë në ethe, se cili prej tyre do të largohet sot nga shtëpia.

Vetëm Kristi,  nuk është i nominuar pasi ishte ai që çoi në nominim banorët e tjerë, pasi u vendose  përballë një zgjedhje nga produksioni, ajo që quhet “kutia e Pandorës”.

Të nominuar janë Amos, Armaldo, Dea, Diola, Kiara, Luiz, Nita, Olta, Tea dhe Valbona./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga