LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vidhte biçikleta dhe më pas i shiste/ Arrestohet 34-vjeçari në Durrës

4 Shkurt 2023, 13:40, Kronika CNA

Vidhte biçikleta dhe më pas i shiste/ Arrestohet 34-vjeçari
Policia e Durrësit ka arrestuar një 34-vjeçar gjatë operacionit “Eleven”.

Sipas njoftimit të policisë, 34-vjeçari A.T., ka vjedhur nga shtetas të ndryshëm 11 biçikleta gjatë këtij viti. 34-vjeçari pasi kryente vjedhjen e tyre, biçikletat ua shiste personave të tjerë të ndryshëm.

Mbi 34-vjeçarin rëndon akuza për veprën penale “Vjedhja”./CNA.al

Lajmet e fundit nga