LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në Pogradec/ Policia: Nuk ka shenja dhune

4 Shkurt 2023, 09:04, Kronika CNA
Gjendet i pajetë një 70-vjeçar në Pogradec/ Policia: Nuk
Foto ilustruese

Më datë 04.02.2023, rreth orës 06:30, në lagjen nr. 4, Pogradec, në afërsi të tregut, është gjetur i pajetë shtetasi L. P., rreth 70 vjeç, banues në Korçë.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga