LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Korçë, 75-vjeçari hidhet nga kati i katërt/ Dyshohet se vuante nga depresioni

3 Shkurt 2023, 08:35, Kronika CNA

Korçë, 75-vjeçari hidhet nga kati i katërt/ Dyshohet se

Më datë 03.02.2023, rreth orës 07:46, në lagjen nr. 18, Korçë, dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i pallatit (ku banon vajza e tij) shtetasi P. H., rreth 75 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Shërbimet e ambulancës, zjarrfikëses dhe policisë ndodhen në vendngjarje. Nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra rezulton se 75-vjeçari, vuan nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga