LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit/ 5 të rinj mbeten të bllokuar Malësinë e Madhe

1 Shkurt 2023, 19:08, Kronika CNA
E fundit/ 5 të rinj mbeten të bllokuar Malësinë e Madhe
Foto ilustruese

Një grup të rinjsh, prej 5 personash kanë mbetur të bllokuar në Malësinë e Madhe.

Të rinjtë kishin shkuar të bënin ski por janë bllokuar në borë. Forcat e Ndërhyrjes së shpejtë janë vënë në kontakt me të rinjtë dhe tashmë janë nisur për t’i shpëtuar.

Njëri prej tyre ka pasur shqetësime shëndetësore por pa rrezik për jetën, ndërsa të tjerët janë në gjendje të mirë shëndetësore.

 

 

Lajmet e fundit nga