LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy automjete/ Humb jetën nje 35-vjeçar

2 Shkurt 2023, 09:31, Kronika CNA
Përplasen dy automjete/ Humb jetën nje 35-vjeçar
Foto ilustruese

Më datë 02.02.2023, në rrugën “Kastriotët”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. M. me automjetin me drejtues shtetasin M. D.

Si pasojë e aksidentit, pasagjeri që ndodhej në automjetin me drejtues shtetasin E. M., shtetasi A. Gj., rreth 35 vjeç, ka ndërruar jetë, ndërsa drejtuesit e dy mjeteve ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga