LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthen bombola e gazit në një banesë/ Plagosen tre persona

29 Maj 2023, 10:06, Kronika CNA

Shpërthen bombola e gazit në një banesë/ Plagosen tre

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Patos, në lagjen Grizë. 

Mësohet se si pasojë janë plagosur tre persona.

Tre të plagosurit janë dërguar në spitalin e Fierit dhe po marrin mjekimin nga bluzat e bardha.

Lajmet e fundit nga