LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen dy makina, krijohen radhë të gjata

28 Maj 2023, 16:37, Kronika CNA
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen dy
Foto nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Siç shihet nga fotot e siguruara nga CNA, njëra nga makinat është përmbysur.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se ka persona të plagosur, ndërsa janë regjistruar edhe dëme të konsiderueshme materiale.

Si pasojë është bllokuar trafiku dhe janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanet e plota të këtij aksidenti, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes./ CNA.al

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen dy

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë/ Përplasen dy

Lajmet e fundit nga