LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Tiranë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i 15-të i pallatit

27 Maj 2023, 11:07, Kronika CNA

E rëndë në Tiranë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i

Më datë 27.05.2023, shtetasi E. T., 44 vjeç, banues në rrugën “Mujo Ulqinaku”, ka shkuar në një pallat në ndërtim e sipër, në bulevardin "Bajram Curri", dhe dyshohet se në kushte depresioni, është vetëhedhur nga kati i 15-të i kësaj ndërtese dhe ka rënë në katin e 10-të. Si pasojë 44-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut të vetëhedhjes së 44-vjeçarit nga lartësia.

Lajmet e fundit nga