LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri/ Gruaja rreh me grushte bashkëjetuesin në Elbasan, ndërhyn policia

15 Gusht 2022, 12:56, Kronika CNA
Plas sherri/ Gruaja rreh me grushte bashkëjetuesin në Elbasan,

Policia ka ndërhyrë gjatë një sherri mes dy bashkëjetuesve në Elbasan.

Sipas policisë, bashkëjetuesit B.K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe janë vënë në pranga pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasit B. K., 36 vjeç, dhe S. Ç., 30 vjeçe (bashkëjetues), pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me grushte njëri-tjetrin”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga