LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ Gruaja hidhet nga kati i katërt i pallatit

13 Gusht 2022, 20:28, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ Gruaja hidhet nga kati i katërt i
Foto ilustruese

Një grua mendohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit në "Don Bosko", në Tiranë.

Bëhet fjalë për shtetasen me iniciale F. S., 58 vjeç, e cila si pasojë ka ndërruar jetë.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet se çfarë e ka shtyrë 58-vjeçaren drejt vetëflijimit, por sipas bluve, viktima dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga