LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjendet i mbytur një person në Tiranë

15 Gusht 2022, 11:32, Kronika CNA
Gjendet i mbytur një person në Tiranë

Një person rreth të 50-ave është gjetur i mbytur në liqenin e fshatit Lanabregas në Tiranë.

Policia bën me dije se trupi i pajetë u gjet ditën e djeshme, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po punohet për identifikimin e 50-vjeçarit, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./CNA.al

Lajmet e fundit nga