LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Fier/ “Benzi” përplas për vdekje këmbësorin

13 Gusht 2022, 22:39, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Fier/ “Benzi” përplas
Foto ilustruese

Një aksident me vdekje është regjistruar rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme në fshatin Metaj, në Fier.

Mësohet se shtetasi me iniciale E.K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorin me iniciale B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj.

Fatkeqësisht 52-vjeçari ka ndërruar jetë. Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga