LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Operacioni i krimit ekonomik/ Mes të arrestuarve, edhe një drejtor i Bashkisë së Tiranës

6 Korrik 2022, 11:22, Kronika CNA
Operacioni i krimit ekonomik/ Mes të arrestuarve, edhe një drejtor i
Foto ilustruese

Zbardhen detaje të reja nga aksioni i madh që po zhvillohet në Tiranë nga Prokuroria dhe Krimi Ekonomik.

Deri më tani janë ekzekutuar 8 arreste, mes të cilëve edhe zyrtarë.

Gazetarja Klodiana Lala raporton se mes të ndaluarve është edhe një drejtor në Bashkinë e Tiranës, me inicialet E. N.

Aksioni po zhvillohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ndërsa është duke vijuar edhe në këto momente./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga