LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngacmonte seksualisht vajza të mitura/ Arrestohet 65-vjeçari nga Shkodra

5 Korrik 2022, 20:44, Kronika CNA
Ngacmonte seksualisht vajza të mitura/ Arrestohet 65-vjeçari nga
Foto ilustruese

Policia e Shkodrës ka arrestuar në flagrancë një person, të akuzuar për ngacmim seksual.

Bëhet fjalë për 65-vjeçarin me iniciale V.H., banues në fshatin Oblikë, Shkodër.

Ky person, në kohë e vende të ndryshme, në mënyrë të vazhdueshme ka ngacmuar seksualisht disa vajza, kryesisht të mitura.

Për arrestimin e këtij shtetasi është bashkëpunuar me stafin e emisionit “Fiks Fare”.

Materialet proceduriale u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Ndërkaq, Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër falënderon mediat për bashkëpunimin dhe i fton sërish që të denoncojnë çdo rast paligjshmërie në Komisariatin Dixhital dhe në numrin 112, duke iu garantuar reagim të menjëhershëm e të paanshëm./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga