LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çmendet” 30 vjeçari/ Plagos me thikë nënën e tij

5 Korrik 2022, 09:49, Kronika CNA
“Çmendet” 30 vjeçari/ Plagos me thikë
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, ku djali ka plagosur me thikë nënën e tij.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 09:00 të mëngjesit në banesë e tyre.

E plagosura është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Fier Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi K. Ç., 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

 

Lajmet e fundit nga