LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Sarandë/ Rrëzohet tenda mbrojtëse e kalçetos, plagoset 22 vjeçari

4 Korrik 2022, 21:41, Kronika CNA
E rëndë në Sarandë/ Rrëzohet tenda mbrojtëse e
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Një 22 vjeçar me iniciale A.K, është dëmtuar, pasi e ka zënë tenda mbrojtëse e kalçetos.

I riu është transportuar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

“Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 20:50, në vendin e quajtur “Ura e Gajdarit”, si pasojë e motit të përkeqësuar, është rrëzuar tenda mbrojtëse e një kalçetoje sportive dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi A. K., rreth 22 vjeç, i cili është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga