LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U masakrua me thikë në qafë e bark nga i biri/ 50-vjeçarja në gjendje të rëndë

5 Korrik 2022, 10:05, Kronika CNA
U masakrua me thikë në qafë e bark nga i biri/ 50-vjeçarja
Foto ilustruese

Janë zbardhur detaje tronditëse nga ngjarje e rëndë u shënua mëngjesin e sotëm në Dukat të Patosit.

30-vjeçari me inicialet K.Çobaj plagosi me thikë nënë e tij, Donika Çobaj, 50 vjeç dhe u largua nga banesa.

Mësohet se Donika Çobaj ka mbërritur në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Fierit.

Ajo ka marrë plagë të rënda në të gjithë trupin, si rezultat i goditjes disa herë me thikë në pjesë të ndryshme, në qafë, bark dhe kofshë.

Deri tani nuk bëhen të ditura rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga